Zwalczanie os Warszawa – Zwalczanie Szerszeni Warszawa T.kom 511 552 527 Bezpłatny dojazd, niezawodnie, bezpiecznie, bez naruszeń elementów zasłaniających gniazdo Zwalczanie szerszeni Warszawa

Zwalczanie os Warszawa – Zwalczanie Szerszeni Warszawa

chroni jej obywateli przed użądleniami osowatych, które są bolesne i bardzo niebezpieczne dla osób uczulonych na jad os, szerszeni, trzmieli czy pszczół. Coraz szybciej przybywa w aglomeracji warszawskiej alergików. Przybywa też osowatych.

Zwalczanie, usuwanie gniazd szerszeni Warszawa – Zwalczanie, usuwanie gniazd os Warszawa

firma nasza wykonała w zeszłym roku ponad 180 zabiegów całkowitej likwidacji gniazd osowatych warszawa. Osowate w Warszawie najczęściej budują gniazda na balkonach, przy klatkach do budynków, w ociepleniu, przy oknach, parapetach zewnętrznych, w ziemi pod balkonami, pod schodami do mieszkań, dachach domów jednorodzinnych, na działkach, a nawet w budkach dla ptaków, w wywietrznikach kuchennych w starszym budownictwie, w śmietnikach, przy garażach. Widać więc, że człowiek stworzył im dogodne warunki bytowania, dużo miejsc do założenia gniazda i dostępu do różnorakiego pokarmu. Nic więc dziwnego, jest ich coraz więcej. Są coraz bliżej ludzi, nawet w blokowiskach.

Zwalczanie szerszeni Warszawa – Zwalczanie os Warszawa

chroni jej mieszkańców przed chorobami przenoszonymi, przez osy i szerszenie. Osy, szerszenie żerują wszędzie często lubią to robić w śmietnikach znajdując tam dużo potrzebnego dla siebie i larw pokarmu. Siadają nawet na padlinę, by póżniej usiąść na naszym jedzeniu, szklance, butelce z napojem, owocach lub specjalnie przygotowanym dla nas słodkim deserze. Jak nie dopuścić do zakładania gniazd przez osy, szerszenie w Warszawie i okolicy ? Już pod koniec marca, należy przeglądać wszelkie zakątki na posesji miejsca ukryte w drewutniach, szopach, garażach, wokoło dachu budynku, poddaszach, altankach, ptasich budkach, dziuplach drzew czy osy lub szerszenie nie zaczynają budować gniazda. Najpierw robi to jedna zapłodniona jesienią samica (poza klecankami) Wtedy gdy zobaczymy zaczątki gniazda os, szerszeni, należy je niszczyć, zmuszając królowę do założenia gniazda gdzie indziej, poza naszym obejściem. Dobrze jest też uszczelnić wszelkie otwory, szczeliny w budynku, założyć siatki na owady gdzie tylko to możliwe, na okna, większe otwory, wywietrzniki itp. Siatka na osy może mieć oczka do 3mm, ale lepiej zakładać znacznie drobniejsze, takie co nie przepuszczą też innych owadów jak muchy, meszki, komary, muszki owocówki. W przypadku gdy owady założą gniazdo proszę dzwonić T. kom. 511 552 527 a zlikwiduję zagrożenie. Zwalczanie, likwidacja gniazd os, szerszeni Warszawa, „usuwanie, zwalczanie, likwidacja szerszeni,os w miejscowościach Warszawa, Nieporęt, Łomianki, Chotomów, Wieliszew, Józefów, Nasielsk, Marki, Pruszków, Brwinów, Konstancin Jeziorna, Legionowo, Podkowa Leśna, Grodzisk Mazowiecki. Na terenie warszawy w dzielnicach: likwidacja, zwalczanie, usuwanie os, szerszeni: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, Bródno, Tarchomin.