Usuwanie os i szerszeni Warszawa

24h całkowita likwidacja całej kolonii owadów, bezpiecznie, bezinwazyjnie eko-środkami chemicznymi T.kom 511 552 527 Usuwanie gniazda szerszeni i os w Warszawie i okolicy wykonujemy bez względu na porę dnia, pogodę, miejsce usytuowania gniazda czy jego wielkość. Ponieważ osy czy szerszenie są dużym zagrożeniem dla zdrowia ludzi, „wiele osób nie ma pojęcia czy są, one lub ich dzieci, uczulone na jad os lub szerszeni”, dlatego usługę ddd dezynsekcja szerszeni os 24h jest wykonywana przez naszą firmę bezzwłocznie po zgłoszeniu. Ponad 26 lat doświadczeń w wykonywaniu zabiegów „usuwania gniazd os, szerszeni w Warszawie i okolicy w tym w Milanówku, Komorowie, Piastowie, Podkowie Leśnej powiat pruszkowski, przyczyniło się do 100% skuteczności wykonywanych zabiegów, właściwie dobranymi środkami chemicznymi, zawsze bezproblemowo.

Gniazdo os

Czy używamy drabin, podnośników czy sprzętu alpinistycznego do wchodzenia na dachy ???

Nie !!! Posiadamy profesjonalny sprzęt umożliwiający wykonanie każdego zabiego usunięcia gniazda szerszeni czy os z ziemi, bez jakichkolwiek dewastacji.

Jak długo trwa zabieg usuwania os, szerszeni ???

W najtrudniejszych sytuacjach do pół godziny.

Czy likwidujemy całe gniazdo os, szerszeni, trzmieli ???

Tak całą kolonię osowatych. Choć szerszenie latają w nocy i są wtedy poza gniazdem to środki zastosowane do zabiegu działają do 36 godzin likwidując też te które przylecą.

Ile udzielamy gwarancji na wykonany zabieg usuwania szerszeni i os w Komorowie, Milanówku, Piastowie i okolicy ???

Do końca marca następnego roku.

Czy musieliśmy w zeszłym roku do któregoś z wykonanych ponad 200 zabiegów przyjeźdźać drugi raz ???

Nigdy nie ma takie potrzeby. Zastosowana przez firmę profesjonalna gama środków nie dość, że jest ekologiczna, to jest sprawdzona na mnóstwie zabiegów, bezpieczna zawsze niezawodna, dobrana przez fachowców, posiadająca stosowne zezwolenia.

Dlaczego domownicy mogą przyglądać się wykonywanemu zabiegowi ???

Przez 26 lat nie zdażyło się by ktoś z domowników podczas wykonywania zabiegu i po nim został użądlony przez osy czy szerszenie ze zwalczanego gniazda. To zaleta zastosowanych przez firmę bezpiecznych, specjalistycznych środków chemicznych.

Poniżej film pokazujący skuteczność działania naszych środków chemicznych

Działamy też na terenie:

Brwinowa, Podkowy Leśnej, Michałowic powiat pruszkowski ; Nieporęt, Józefów, Łomianki, Czosnów, Legionowo, Chotomów

Gniazdo szerszeni